Ośrodek dializ - DaVita Sp. z o.o.

Telefon/Rejestracja: 59 714 18 04
Kierownik ośrodka dializ: Maciej Pakuła
Strona internetowa:
www.davita.pl

LOKALIZACJA OŚRODKA I GODZINY UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ

Ośrodek dializ i poradnia nefrologiczna DaVita zlokalizowane są na I piętrze budynku głównego Szpitala - dojazd windami znajdującymi się pomiędzy Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym i Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Godziny pracy:
od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 17:30.

WIĘCEJ NA TEMAT OŚRODKA

DaVita świadczy swoje usługi dializacyjne w 66 placówkach w całej Polsce. Najbliższą stację dializ znajdziesz w wyszukiwarce ośrodków lub na mapie pokazującej ich rozlokowanie. Działamy m.in. w: Brzegu, Bolesławcu, Katowicach, Łodzi, Poznaniu oraz Warszawie. Jesteśmy rodziną ekspertów, dla której ważna jest jakość i bezpieczeństwo leczenia naszych pacjentów. Jeżeli zauważyłeś pierwsze objawy choroby nerek lub potrzebujesz konsultacji, zapraszamy do kontaktu! Z roku na rok rośnie liczba stacji dializ w Polsce. Stacje dializ DaVita leczą pacjentów z chorobami nerek na świecie już od ponad 20 lat, w Polsce - od ponad 8. W trosce o naszych pacjentów przykładamy dużą uwagę do zrozumienia ich stanu i potrzeb oraz nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i doskonalimy umiejętności. Na co dzień ufa nam 3500 pacjentów.

PORADNIA NEFROLOGICZNA - PIERWSZA WIZYTA

Aby umówić się na pierwszą wizytę do jednej z poradni DaVita, skonsultuj się z lekarzem POZ i zabierz ze sobą skierowanie oraz wszelkie niezbędne dokumenty świadczące o Twoim stanie zdrowia. Jeżeli Twój lekarz zlecił Ci wykonanie konkretnych badań laboratoryjnych, tj. morfologii krwi, stężenia mocznika i kreatyniny lub badanie ogólne moczu, koniecznie zabierz ich wyniki na swoją pierwszą wizytę w poradni nefrologicznej DaVita.

ZADANIA OŚRODKA

Poradnie i stacje dializ DaVita zajmuje się diagnostyką i leczeniem najczęstszych chorób nerek: pierwotnych (kłębuszkowe zapalenie nerek), wtórnych (spowodowanych np. cukrzycą) oraz wielu innych dolegliwości. W przypadku zaawansowanego stadium przewlekłej choroby nerek wdrażamy skuteczne metody jej spowalniania lub przygotowujemy pacjentów do transplantacji czy dializoterapii. Jeżeli szukasz rzetelnej konsultacji nefrologicznej, znajdziesz ją w poradniach i stacjach dializ DaVita.