DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Dział Fizjoterapii został przeniesiony

SPS ZOZ w Lęborku przy współudziale organu tworzącego - Powiatu Lęborskiego realizuje w ramach Mechanizmu Finansowego EOG i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 PL07 Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych projekt pn. „Stworzenie ośrodka kompleksowej opieki zdrowotnej dla starzejącej się populacji poprzez utworzenie Oddziału Geriatrycznego, modernizację Działu Fizjoterapii, zakup sprzętu oraz prowadzenie działań edukacyjno-szkoleniowych dla pacjentów i personelu”.

Prace związane z Projektem są prowadzone dwutorowo i przebiegają zgodnie z planem.

W związku z powyższym od dnia 29.10.2015 (czwartek) Dział Fizjoterapii na terenie szpitala przyjmuje pacjentów w nowej lokalizacji – w budynku po dawnej pralni.

Dawny budynek pralni przebudowano i zainstalowano nowe urządzenia do fizjoterapii. Pracownicy przenieśli się do zmodernizowanego obiektu a pacjenci będą mogli korzystać z naszych usług w niespotykanym dotąd zakresie. Poszerzona oferta zabiegów rehabilitacyjnych wynika z zakupu w ramach Projektu nowego sprzętu, którego SPS ZOZ w Lęborku wcześniej nie posiadał.

Przeniesienie Działu Fizjoterapii do nowych pomieszczeń da możliwość kontynuowania prac  budowlanych  dotyczących Oddziału Geriatrycznego na części budynku obecnie jeszcze zajmowanej przez ten dział.

 

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony