Trwają prace związane z budową Oddziału Geriatrii

W ramach projektu pn. „Stworzenie ośrodka kompleksowej opieki zdrowotnej dla starzejącej się populacji poprzez utworzenie Oddziału Geriatrycznego, modernizację Działu Fizjoterapii, zakup sprzętu oraz prowadzenie działań edukacyjno-szkoleniowych dla pacjentów i personelu”  wykonano kolejne roboty budowlane dotyczące Oddziału Geriatrii.

Rozebrano ściany działowe i sufity oraz postawiono nowe ściany działowe. Trwają prace związane z instalacją sanitarną, rozebrano istniejącą wentylację mechaniczną oraz wykonano nowye instalacje wodno-kanalizacyjne. Rozpoczęto budowę instalacji elektrycznych.

Rozpoczęto też przygotowania do uruchomienia procedur przetargowych na zakup sprzętu dla nowego Oddziału Geriatrii.

Funkcjonuje już zmodernizowany w ramach projektu Dział Fizjoterapii.

Trwa Program aktywizacji fizycznej i fizjoterapii dla mieszkańców Powiatu Lęborskiego w wieku 60+. Już 636 pacjentów ukończyło 10 dniowe pakiety zabiegów i udział w ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Zachęcamy do udziału w programie kolejne osoby w wieku 60+, mieszkające w powiecie lęborskim. Chętne osoby zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem 59 86 35 213 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-10.00 oraz 13.00-15.00. Zabiegi odbywają się w zmodernizowanym Dziale Fizjoterapii.

Rozpoczęły się również szkolenia dla uczestników programu z zakresu znaczenia dla jakości życia odpowiedniej diety oraz aktywności fizycznej, z uwzględnieniem szczególnego znaczenia profesjonalnie zaprogramowanej i przeprowadzonej fizjoterapii. Zaplanowano, że weźmie w nich udział 400 osób.

Trwają prace związane z budową Oddziału Geriatrii