DĄŻYMY DO UDZIELANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
 • [hide]Diagnostyka obrazowa
 • [hide]Laboratoria
 • [hide] Wejdź i Sprawdź!
 • SPS ZOZ w Lęborku
  SPS ZOZ w Lęborku
  Nowoczesny szpital i nowoczesne poradnie specjalistyczne 84-300 Lębork, ul.Juliana Węgrzynowicza 13, tel. (0-59) 86 35 202
 • Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  Nowoczesny sprzęt i wyposażenie
  SPS ZOZ w Lęborku to nowoczesny sprzęt medyczny renomowanych producentów oraz nowoczesne wyposażenie sal zabiegowych i chorych.
 • Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesna infrastruktura szpitala
  Nowoczesne wnętrza, które pomogą Państwu się odnaleźć.
 • Parking cennik
  Parking cennik
 •  CENTRALNA REJESTRACJA do Poradni Specjalistycznych  tel. 59 / 86 35 283  lub  59 / 86 35 289   ZAPRASZAMY do poradni: ALERGOLOGICZNEJ, CHIRURGII OGÓLNEJ, CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, DIABETOLOGICZNEJ, LOGOPEDYCZNEJ, NEONATOLOGICZNEJ, ONKOLOGICZNEJ, PATOLOGII CIĄŻY oraz KONTROLI ROZRUSZNIKÓW I KARDIOWERTERÓW.

Festyn w Garczegorzu

           5 czrewca w Garczegorzu odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Garczegorzu. Wydarzenie miało charakter charytatywny, a dochód przeznaczono na potrzeby szkoły. Lęborskie Amazonki  od niedawna uczestniczą w kiermaszach organizowanych przez szkołę ofiarując swoje własnoręcznie wykonane prace, z których dochód przeznaczony jest na cele szkoły lub innych potrzebujących.  Chętnie przyjęłyśmy zaproszenie p. Dyrektor do uczestnictwa w festynie. Przy dźwiękach wesołej muzyki, pokazach tanecznych wszyscy śpiewali znane piosenki,  wraz z kółkiem gitarowym. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko gastronomiczne. Niewątpliwą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych była wóz strażacki wynoszący chętnych gondolą na wysięgniku. Dla uczniów szkoły nauczyciele przygotowali wiele konkursów i zmagań sportowych, w których uczestniczyli wraz z rodzicami. Był to bardzo udany i radosny dzień- dziękujemy!

 

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku

Przejdź do góry strony