Informacje o numerach telefonów    59 86-35-202
1196422
Liczba odwiedzin

Nasi lekarze i pielęgniarki w plebiscycie Hipokrates

Menu

Nasi lekarze i pielęgniarki w plebiscycie Hipokrates

Z dumą informujemy, że  lekarze naszego Oddziału Ginekologiczno-Położniczego zajęli trzy pierwsze miejsca w kategorii "Ginekolog Roku" w prestiżowym plebiscycie Hipokrates Pomorza 2019. Doktor Jan Lewandowski zajął I miejsce, za nim na II miejscu uplasował się Kamil Cichy, a na III Olga Muszyńska. Na uroczystej gali, która odbyła się w Gościńcu na Wodzie w Dolinie Charlotty w Strzelinku, zostały im wręczone statuetki Hipokrates 2019 oraz dyplomy uznania.

Gratulujemy również naszym pielęgniarkom, które zajęły trzy pierwsze miejsca w powiatowym etapie plebiscytu w kategorii „Pielęgniarka/pielęgniarz/położna roku”. Pierwsze miejsce zdobyła Halina Ostrówka – pracująca na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, zdobywając jednocześnie największą liczbę głosów spośród wszystkich laureatów. Na drugim i trzecim miejscu, dzięki głosom pacjentów znalazły się Joanna Kruk (Oddział Chirurgiczny, Chirurgii Onkologicznej i Rehabilitacyjny) i Olga Gajos (Oddział Geriatryczny).

Plebiscyt Hipokrates Pomorza odbywa się co roku. Wyróżnienia te są bardzo cenne dla laureatów, ponieważ nominowani do nagród są przez swoich pacjentów. To również pacjenci głosują poprzez smsy na najlepszych lekarzy, pielęgniarki i placówki medyczne w naszym województwie.

Przejdź do góry strony