Środki ochrony osobistej od fanów motoryzacji

Adrian Jesiołkowski z motoryzacyjnego klubu Bavaria Trójmiasto zainicjował akcję "Zmotoryzowani dla szpitali", do której dołączyły kolejne firmy i grupy motoryzacyjne: Sklep Lajt24, Rewi Reklamy, Kam-Glass oraz VAG Trójmiasto. Wspólnie w serwisie zrzutka.pl zorganizowali zbiórkę pieniędzy na zakup środków ochrony osobistej dla dwóch szpitali: COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. oraz SPS ZOZ w Lęborku.

Dzięki wpłatom oraz organizowanym licytacjom gadżetów i usług przekazanych przez inicjatorów akcji w ciągu niecałego miesiąca udało im się zebrać niemal 30 000 zł. Kwota została przeznaczona na zakup masek chirurgicznych, masek FFP2, przyłbic ochronnych oraz wody dla dwóch wskazanych przez siebie szpitali. Lęborski ZOZ otrzymał wsparcie za łączną kwotę 14 375 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc organizatorom akcji oraz wszystkim osobom, które ją wsparły!