Bezpłatny punkt konsultacyjny dla pacjentów kwalifikowanych do rehabilitacji ogólnoustrojowej.

Informujemy o otwarciu bezpłatnego punktu konsultacyjnego dla pacjentów kwalifikowanych do rehabilitacji ogólnoustrojowej w warunkach stacjonarnych - przychodnia IV piętro
czwartki godz. 10.00-12.00.

Obowiązuje wcześniejsze uzgodnienie terminu telefoniczne z

CENTRALNĄ REJESTRACJĄ do Poradni Specjalistycznych
(IV piętro Szpitala) Rejestrować się można osobiście lub telefonicznie Od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU
w godz. 7.00 - 15.00 tel. 59 86 35 283 lub 59 86 35 289

Konsultacji udzielają:

Lek. Lidia Kreft - specjalista rehabilitacji medycznej
lek. Zbigniew Gliński - specjalista rehabilitacji medycznej, w trakcie specjalizacji z balneologii

Prosimy o dostarczenie na konsultację pełnej dokumentacji medycznej (wypisy, badania, przyjmowane leki). Skierowanie  do leczenia w Oddziale Rehabilitacji Narządu Ruchu wystawione przez uprawnionego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego do Szpitala jest wymagane (wystawione przez specjalistę chirurgii urazowo-ortopedycznęj lub neurologii lub rehabilitacji medycznej lub reumatologii w ramach kontraktu z NFZ).

Lek. Zbigniew Gliński udziela również konsultacji w ramach Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej - wymagane skierowanie od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.