PODZIĘKOWANIA

 

 

 

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

Bardzo dziękujemy za super opiekę podczas porodu, ale również po porodzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi wracamy do domu. Sylwia i Olek.

Rodziłam drugi raz w tym szpitalu. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarzy, pielęgniarek i całego personelu. Nie było żadnych problemów z uzyskaniem pomocy czy jakichkolwiek informacji. Paniom, które opiekowały się podczas porodu też bardzo dziękuję. Patrycja i Oliwer.

Bardzo dziękuję wszystkim za wspaniałą opiekę i wsparcie podczas porodu, a także po nim. Cały personel medyczny spisał się na 6+ :) Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za tak profesjonalną opiekę, jaką daliście mi w tak trudnych dniach. A Panie Położne to chodzące Anioły! Z całego serca dziękujemy. Jolanta i Amelka.

Opieka jaką zostałam otoczona w szpitalu jest naprawdę fantastyczna. Po porodzie było mi ciężko, ale mogłam liczyć na pomoc pań położnych. To fantastyczne kobiety! Pomimo bólu będę dobrze wspominać ten szpital. Dziękujemy za pomoc. Jesteście kochane kobietki! Patrycja i Wiktor.

Pięknie dziękuję za wspaniałą opiekę, którą byłam objęta w tym szczególnym i bardzo dla mnie stresującym okresie. Fantastycznym lekarzom, p. Oldze Muszyńskiej, p. Kamilowi Cichemu, p. Krystynie Kosowicz i nieocenionemu panu Ordynatorowi, którego szybkie decyzje pozwalają mi dziś trzymać synka w rękach. Wspaniałym PANIOM POŁOŻNYM: p. Ali, p.Justynie, p.Agnieszce, p. Adzie, wspaniałej p. Marii Klimowicz - za ich opiekę, cierpliwość i uśmiech, jesteście cudowne <3 Dzięki fachowej i sprawnej opiece personelu szpitala w Lęborku dziś jestem MAMĄ. Zawsze będę Was pamiętać. Dziękuję! Ola i Olek.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za trud włożony w opiekę nade mną i nad moją córcią. Bardzo denerwowałam się, że ten okres będzie nie do zniesienia z powodu pandemii i braku odwiedzin najbliższych. Ale dzięki Wam dałam radę! Jeszcze raz serdecznie dziękuję, zaczynając od Pani na porodówce, Panie położne i Panowie z Oddziału Neonatologicznego. Jesteście WIELCY!!! Teresa z Marcelinką.

Pragniemy serdecznie podziękować całemu personelowi. Bardzo dziękujemy za troskę i pomoc, za wasze otwarte serca, by nasz pobyt tutaj był jak w domu. Jesteście niezastąpieni a tym, co tutaj robicie. Ogromny szacunek dla Was i jeszcze raz bardzo dziękujemy. Róża i Marcelina.

Z całego serca dziękuję za miłą, pełną opieki obsługę na Oddziale Patologii Ciąży, jak i Oddziale Położniczym. Mimo wielu przeciwnością i ciężkiemu porodowi czułam się bezpiecznie. Każda z Pań Położnych i personelu jest rewelacyjna, cierpliwa i pomocna pod każdym względem. Czas spędzony tutaj, mimo bólu porodowego, jest niezapomniany i na pewno wspominany będzie z wielkim uśmiechem. Dziękuję wszystkim lekarzom za cierpliwość i okazaną troskę. Wszystkich za wszystko mocno ściskam i serdecznie dziękuję! Kamila i Antoś.

Nie da się wyrazić wdzięczności, jaką mam dla całego personelu za wspaniałą opiekę, którą otoczyłyście mnie i moją córkę! Dziękuję Wam za każde słowo, radę, uwagę. Wszystko jest na wagę złota i pozwoliło mi uwierzyć, że będzie dobrze. Z ogromną cierpliwością podchodziłyście do mnie i mojej niewiedzy. Z czułością tłumaczyłyście i wspierałyście mnie w tych jednak dosyć trudnych chwilach. Nie spotkałam się dawno z taką dawką zaangażowania i wyrozumiałości. Zarówno wszyscy lekarze i cudowne panie położne są tu aniołami! Był to dla mnie trudny czas, ale mimo to będę wspominać ciepło. Jesteście wspaniali! Dziękuję z całego serca, Małgosia i Pola.

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Ordynatorowi Niewolinowi, że stworzył tak wspaniałą atmosferę i grupę ludzi pomocnych przy porodzie. Podziękowania dla Pani Alicji Kłosowskiej za wzorową postawę, podała mi pomocną dłoń, jak matka, bardzo dziękuję! Podziękowania dla doktora Jana Lewandowskiego za wzorowe podejście do pacjentek.Angelika i Aleksander.

To był mój pierwszy poród, miałam pewne obawy, ale zostałam miło zaskoczona. Opieka, zwłaszcza po porodzie, rewelacyjna. Niczego mi nie brakowało, zawsze mogłam się zgłosić po pomoc i ją otrzymywałam. Panie przemiłe, z uśmiechem na twarzy. Dziękuję bardzo za troskę i pomoc. Karolina i Leon.

Dziękujemy! Jak rodzić, to tylko w Lęborku! Pozdrawiamy, Maria i Mała Lola.

Lepszego szpitala w sensie opieki przy porodzie jak i po nie mogłam sobie wymarzyć. Panie położne i pielęgniarki to anioły. Każda jedna. Mój synuś także zadowolony. Cudowna atmosfera, taka jak w domu u mamy! Troskliwa opieka. Już wiem dlaczego tak wszyscy polecają Lębork, wcale im się nie dziwię. Z całego serca będę polecać i miło wspominać pobyt w tym szpitalu, na tym oddziale. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy, Marta i Borysek.

Sześć dni spędziłam na Patologii Ciąży. Personel rewelacja. Wszyscy o mnie dbali, atmosfera przednia. Zarówno lekarze, jak i pielęgniarki profesjonalni, rozmawiają z pacjentem, informują o wszystkim, a przede wszystkim dbają o swoich pacjentów. Dwa dni po CC spędziłam już z córeczką na Oddziale Położniczym. Tutaj opieka również przednia., i w dzień i w nocy. Pielęgniarki często przychodzą i pytają o samopoczucie. Brawo dla całego personelu z tego oddziału, wszyscy robią kawał dobrej roboty. Wdzięczna pacjentka Karolina.

Anioły! Ciężko zacząć pisać, mając  tak dużo pozytywnych myśli w głowie, ale pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy, to pytanie "czy ja jestem w niebie?", bo jeżeli nie, to skąd tu tyle aniołów. Rozejrzałam się i już wiem, że to nie jest niebo, a ja muszę podziękować Bogu, że nie dał tym ludziom zbyt dużych  skrzydeł i nie odlecieli. Dzisiaj idziemy już do domu, bardzo się cieszymy, ale będziemy tęsknic za każdym uśmiechem, pomocna dłonią, dobrą radą, po prostu za każdym, dzięki komu poczułyśmy się tutaj jak w domu. Bardzo dziękujemy za opiekę, pomoc i  i obecność w tym wyjątkowym dla nas czasie. Moja córeczka na pewno w życiu usłyszy o Was wiele dobrego. Dobro wraca, także bądźcie gotowi, dużo  dobrego przed Wami. Podsumowując, z całego serca życzę każdemu takiej opieki, jaką otrzymałam ja i moja córeczka. Bardzo dziękujemy! Nigdy Was nie zapomnimy!Katarzyna i Michalinka.

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY

Pragnę złożyć na ręce Szpitala w Lęborku ogromne i szczere podziękowania Ordynatorowi dr Jarosławowi Radomskiemu nie tylko za bardzo fachową, precyzyjną, perfekcyjną, przemyślaną i zdecydowaną opiekę medyczną, ale przede wszystkim za pełne empatii i życzliwości podejście do mojej osoby. Przez wiele lat szukałam pomocy u wielu specjalistów za nie małe wynagrodzenie, którzy obiecali mi wyjście z uzależnienia. Jednak dopiero Pan Ordynator pomógł mi odnaleźć drogę wyjścia z choroby. Okazał się niebywałą wiedzą medyczną i indywidualnym, empatycznym podejściem do pacjenta. Raz jeszcze dziękuję Panie Ordynatorze. Pozostaję z wyrazami szacunku, Anna.

 

SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY

Chcę podziękować serdecznie za uratowanie mi życia (ciężki zawał) w dn. 01.01.2020 ok. godz. 8.30. Dzwoniłem na tel. 112, odebrała pani Dyspozytor. Przyjechało pogotowie ratunkowe z Wicka i helikopter - im proszę też podziękować. Z poszanowaniem, Jan.

 

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

Serdecznie chcieliśmy podziękować całemu personelowi za wspaniałą opiekę nad sylwestrowym chłopcem Mikołajem. Bardzo dziękujemy za zainteresowanie i pomoc w bólu i karmieniu. Natalia, Paweł i Mikołajek.

Bardzo, bardzo dziękuję za opiekę, rady w pierwszych dniach życia Mikołajka. Miałam ciężki, ale naprawdę piękny poród przy pomocy p.Kasi. Gratuluję bardzo dobrej kadry i dziękuję za pomoc. Kinia i Mikołaj.

Serdecznie dziękuję za dobrą opiekę, zrozumienie oraz za to, że dzięki Wam urodziłam zdrowe dziecko. Zrobiliście i robicie kawał dobrej roboty: od Ordynatora, Lekarzy, Położnych, Pielęgniarek oraz osób, które Wam pomagają każdego dnia. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa. Tak trzymajcie. Aneta.

Serdeczne podziękowania za troskliwą opiekę nad naszym synkiem Jasiem. Spędziliśmy tu wiele dni, tych lepszych i gorszych, ale zawsze otrzymywaliśmy pomoc i poradę. Jeszcze większe podziękowania dla Pań z Oddziału Neonatologicznego - jesteście cudowne! Zawsze będziemy Was mile wspominać. Mama Kasia i Jaś.

Kochani! Serdecznie dziękujemy za opiekę nad nami. Za sympatię oraz codzienny uśmiech na twarzy. Dziękujemy że syn tak szybko przyszedł na świat dzięki cudownej Pani Ani z traktu porodowego. Jest Pani cudowną kobietą. Podziękowania dla Całego Personelu Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Oddziału Neonatologicznego. Taki trud pracy, który wykonujecie z uśmiechem na twarzy, oby więcej takich osób na swojej drodze. Bardzo dziękujemy za wszystko, za wspaniałą opiekę. Paulina z synem Gabrielem.

Bardzo dziękuję całemu personelowi za bardzo dobrą opiekę, radę, uśmiech i zrozumienie. To był mój trzeci poród w lęborskim szpitalu, najlepszym na Pomorzu. Pozdrawiamy - Ania z synkiem.

Poród w Waszej placówce okazał się bardzo dobrym wyborem. Czułam tu wielką opiekę pod każdym względem, nade mną i moim synkiem. Na plus okazały się pokoje jednoosobowe, gdzie miało się totalny komfort i swobodę. Bardzo dziękuję za opiekę całemu personelowi. Posiłki bardzo urozmaicone i smaczne. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Położnej i traktu porodowego - Pani Krystynie, za wspaniałą opiekę podczas całego porodu. Mama Stasia.

Serdeczne podziękowania za poświęcony nam czas, za miłe słowa i uśmiech w czasie pobytu na Oddziale Położniczym i Noworodkowym. Marlena i Adam - rodzice Marysi.

Chciałabym bardzo, bardzo podziękować za opiekę od wszystkich lekarzy, pielęgniarek, położnych, pań salowych nade mną i moim synkiem. Dziękuję całemu oddziałowi szpitalnemu za fachową pomoc i dobrą radę, za miły uśmiech, a paniom kucharkom za pyszne posiłki. Dziękujemy, Danuta i Szymonek.

Dziękujemy za czas i pomoc w każdej sytuacji. Za wsparcie i doradztwo w trudnych momentach. Maleństwo dzięki wam jest teraz razem z nami. Gorące buziaki przesyłają Klaudia i Sławek oraz mała Ada.

Serdeczne podziękowania dla personelu za bardzo miłą opiekę nad nami. Marta z Kubą.

Serdeczne podziękowania dla całego personelu ginekologiczno-położniczego. Opieka fachowa! Ciężko powiedzieć, kto zasługuje na szczególne podziękowania, bo można było liczyć na każdego. Dziękujemy za wszystko! Mama i Córcia.

Bardzo dziękujemy całemu personelowi medycznemu Oddziału Położniczego oraz Oddziału Neonatologicznego za udzieloną opiekę medyczną podczas pobytu w szpitalu. Szczególne podziękowania dla Pani Doktor Krystyny Kosowicz za okazaną w trakcie ciąży opiekę oraz wsparcie oraz nieocenioną pomoc podczas porodu. Dziękujemy Paniom Położnym za pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych przy małej Małgosi oraz Paniom Pielęgniarkom za udzielenie pomocnych wskazówek. Kasia i Wojtek, rodzice małej Małgosi.

Dziękujemy za wspaniałą opiekę, wielkie serce i ogromną wiedzę, którą cały personel szpitala okazał nam podczas pobytu na oddziale. Wiem, że to dzięki Państwu możemy opuścić szpital całe i zdrowe. Mama Kasia i córcia Rita.

Serdeczne Podziękowania dla personelu medycznego poradni KOC, doktora p.Lisa i położnej Magdy Paluszewskiej za wspaniałą opiekę. Za wsparcie psychologiczne p. Annie Kałużnej. Dziękuję wszystkim za czas i pomoc w momencie przychodzenia na świat mojego synka Mikołaja. Personelowi medycznemu z dyżuru w dn. 30.11.2019 r. - p.Magdzie, p. Marzenie Hopie, Marzenie Potrykus, Ani Kucharskiej. Za pomoc w karmieniu piersią p. Gabrieli Wólczyńskiej.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opiekę. Czuliśmy się u was bardzo dobrze wi zawsze mogliśmy na was liczyć. W razie pytań mogłam liczyć na pomoc z waszej strony. Ja i moja córeczka zawsze będziemy was mile wspominać. Lilianka urodzona 06.12.2019 r.

Serdeczne podziękowania za troskliwą opiekę nad naszą córeczką Laurą. Spędziliśmy z państwem wiele dni, tych lepszych i tych gorszych, ale zawsze otrzymaliśmy pomoc i poradę. Jeszce większe podziękowania dla Pań z oddziału noworodków - jesteście cudowne! Wasza praca jest nieoceniona. Rodzice Laury.

Ciężko mi jeszcze w to uwierzyć,

Że tak fantastycznie poród można przeżyć.

Do szpitala ostatnie nogi mnie przywiodły

I świetne położne na trakcie pomogły.

Ich optymizm zaraził mnie już na samym wejściu,

Nawet nie marzyłam o takim podejściu.

Po samym porodzie świetnie się czuję,

Że było dobrze bardzo mnie raduje.

Bo przy pierwszym synku to się nie udało,

Gdyż małe serduszko zatrzymać się chciało...

Opieka po wszystkim równie doskonała,

W tych Waszych dziewczynach to się zakochałam.

I tu snów napiszę o ich sercach na dłoni...

Lecz za miłe słowa chyba nikt mnie nie pogoni :)

Drugi raz rodzę w tym naszym szpitalu

I choć razu trzeciego już nie mam zamiaru,

Bo już 2 dzieci to nie lada heca,

To same oddziały gorąco POLECAM!

Mama Paulina z Paulą

Bardzo Dziękujemy całemu personelowi medycznemu za wspaniałą opiekę, cudowny poród i wszystkie porady, których mi udzielono. Bardzo zadowolona pacjentka Ania z córką Dianą.

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi za opiekę, ogromne zaangażowanie podczas porodu, który choć szedł naturalnym torem, zakończył się cesarką. Dziękujemy za natychmiastową reakcję, gdy zaczęło spadać tętno Stasia. Szczęśliwie jest z nami. Dziękujemy za przemiłą opiekę, poświęcony czas, fachowość. To mój drugi poród w tym szpitalu, zdecydowanie wybrałabym to miejsce ponownie. Życzę sukcesów i zadowolenia każdego dnia. Z wyrazami szacunki, Anna z mężem i synkiem Stasiem.

Zdecydowanie razem z córką Hanią jesteśmy bardzo zadowolone z opieki i dziękujemy za zaangażowanie. Czułyśmy się tu bardzo dobrze, otoczone bardzo dobrą opieką.

Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę całego personelu, lekarzy, położnych. Jesteście wspaniali. Czuliśmy się tu bardzo dobrze, "jak w domu"! Natalia i Kubuś.

 

ODDZIAŁ CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, REHABILITACJI I REHABILITACJI NARZĄDU RUCHU

W grudniu przeszłam operację na Oddziale Ortopedycznym i bardzo bym chciała podziękować Dr. Mariuszowi Kamienieckiemu, który mnie operował, Pani Dr. Edycie Kamienieckiej, która mnie usypiała i czuwała podczas całej operacji na de mną oraz Pielęgniarkom: Elżbiecie Oleksy, Sabinie Bojaruckiej i Małgorzacie Frąckowiak. Szpital w Lęborku może być bardzo dumny , że ma tak wspaniałych, oddanych pacjentom pracowników. Bardzo proszę o zamieszczenie tych podziękowań na stronie szpitala, ponieważ sama chciałam to zrobić, ale nie mogę. Bardzo szkoda.   Z poważaniem i uznaniem dla Dyrekcji Szpitala.

 

ODDZIAŁ CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ, REHABILITACJI I REHABILITACJI NARZĄDU RUCHU

Pragnę szczerze podziękować za umożliwienie mi pobytu na Waszym oddziale. Muszę bardzo mocno podkreślić, że jestem pod wrażeniem bardzo profesjonalnej opieki oraz szczególnie miłej i serdecznej atmosfery (aż szkoda odchodzić). B. pacjent Brunon.

Serdecznie dziękuję P. dr Zbigniewowi Felczakowi, P.dr Pawłowi Remerowi i P.dr Piotrowi Jabłeckiemu za udaną operację, która umożliwi mi powrót do zdrowia oraz za troskliwą opiekę lekarską. Z wyrazami szacunki i wdzięczności, Halina.

Bardzo dziękuję całemu oddziałowi za udaną operację biodra. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję pielęgniarkom za wspaniałą opiekę. M.

Składam serdecznie podziękowania całemu personelowi Oddziału Ortopedycznego - lekarzom za wspaniale i fachowo przeprowadzoną operację stawu biodrowego, P. Oddziałowej za wyrozumiałość, opiekę po operacji, P.Pielęgniarkom oraz P.Salowym za ich ciężką pracę. Na oddziale panuje ład i porządek. Z wyrazami szacunku, J.

Kiedyś usłyszałam od dziadka starca: "... praca z człowiekiem jest najtrudniejsza, bo drzewo można nagiąć i rzeźbić, stal formować, kamienie rozbijać, a człowieka nie zmienisz." Jednak tutaj na Oddziale Rehabilitacji widać zmiany. Oceniam cały oddział na 6! Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM: p.Dyrektor, lekarzom, p,Oddziałowej i pielęgniarkom, mistrzom od rehabilitacji, paniom które dbały o czystość i częstowały jedzeniem i innym, którzy są niewidoczni, za pochylenie się nad moją osobą. Życzliwość i kompleksowa dbałość o pacjenta, cierpliwość, uśmiech, gotowość pomocy, to cechy Kadry Oddziału Rehabilitacyjnego. Życzę pięknego życia i oby Opatrzność Boża zawsze nad Wami czuwała, bo przecież wstaje wcześniej niż świt. Pacjentka Elżbieta.

Pragnę z całego serca, szczerze i z uznaniem podziękować całemu personelowi Oddziału Rehabilitacji za całokształt ich włożonej pracy, opieki podczas mojego pobytu w tutejszej placówce. Bardzo podobało mi się podejście i zainteresowanie oraz dociekliwość p.Ani - Oddziałowej, w dążeniu do wyjaśnienia swoich spostrzeżeń oraz dr Frankowskiej za jej zainteresowanie, wiedzę ogromną i trafną diagnozę oraz stwierdzanie faktów. Należą się również podziękowania dla fizjoterapeutów, pielęgniarek, pracowników kuchni oraz salowych, którzy dbali o nasz pobyt, wyżywienie, czystość, opiekę medyczną i sprawność fizyczną. Jestem im wszystkim niezmiernie wdzięczna i jeśli Bóg da, to może jeszcze tu przyjadę na turnus z ochotą. Jadwiga.

Składam serdeczne podziękowania całemu personelowi Oddziału Rehabilitacji w Lęborku za profesjonalną, troskliwą opiekę medyczną, życzliwą postawę, szczerą empatię, okazane ciepło, zrozumienie, miły uśmiech, indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wdzięczna pacjentka Magdalena.

Byłem w różnych szpitalach w kraju, ale w Lęborku było mi jak w raju. Składam wyrazy podziękowania za mile spędzone chwile, za miłą i profesjonalna opiekę całemu personelowi medycznemu, lekarzom, pielęgniarkom, rehabilitantom, personelowi pomocniczemu. Chciałem podziękować za trzy spotkania z Panią Psycholog - P. Anią. Spotkania były miłe i owocne, pozwoliły mi częściowo zwalczyć ból, stres i zmęczenie. Wdzięczny pacjent, pełen zadowolenia i uśmiechu na twarzy, Bogdan.

Lekarzowi Kierującemu Oddziałem Mariuszowi Kamienieckiemu za sumienną pracę całego oddziału. Zastępcy Lekarza Kierującego Oddziałem Zbigniewowi Felczakowi za operację złamania biodra szyjkowego, po której doszłam do sił i mogę chodzić o kulach. Za zawsze serdeczne, pocieszające słowa i uśmiech. Za cały zespół lekarski na operacji - serdecznie dziękuję. Za miłą Oddziałową P. Staniecką i jej serdeczną opiekę. Za lekarza Sali Chorych Stefanię Matuszewską, jej opiekę i uśmiech, który dodawał sił do wytrwania. Pielęgniarkom, które służyły mi pomocą w każdej chwili oraz całemu personelowi salowemu. Rehabilitantom, którzy doprowadzili do sprawności chodzenia. Z głębokim wyrazem szacunku i wdzięczności - Aniela.

 

ODDZIAŁ KARDIOLOGII I REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ

Dziękuję za to, że spotkało mnie tyle cierpliwości, życzliwości i profesjonalnej opieki. Na ręce p.Ani, wszystkich pielęgniarek, całemu personelowi składam serdeczne podziękowania. Wrócę za rok. Wam też życzę dużo zdrowia. Wanda.

 

SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY

Pragnę podziękować za opiekę medyczną, która otrzymałem na Państwa oddziale SOR w dn. 26.11.2019 r. Fachowość i profesjonalizm, z jakim się spotkałem, powinna być wzorem dla każdej placówki w Polsce. Szczególne podziękowania pragnę skierować dla zespołu pierwszego kontaktu. Pomoc mi udzielona najpierw przez ratownika, a następnie personel medyczny wraz z będącym na dyżurze doktorem Jerzym Ruteckim pozwalają mi mieć nadzieję, że nasza publiczna służba zdrowia jest na wysokim poziomie. Z wyrazami szacunki jeszcze raz ogromnie dziękuję za uzyskaną pomoc. Waldemar.

ODDZIAŁ KARDIOLOGII I REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ

"Ciągle jeszcze istnieją  wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciagają ręcę i oferują swoją pomoc ... "

Piękne podziękowania dla Lekarzy i Pielęgniarek Oddziału Kardiologicznego w Lęborku. Składamy ogromne wyrazy wdzięczności za wspaniałą opiekę, wielkie serce i oddanie.

 

Serdeczne podziękowania Panu Ordynatorowi i całemu zespołowi Oddziału za profesjonalną opiekę medyczną, troskę, miłe słowa, a w szczególności za uratowanie mi życia.

 

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

Serdeczne podziękowania za poświęcony nam czas, za miłe słowa i uśmiech w czasie pobytu na Oddziale Położniczym.

Rodzice Igi, pokój 225

 

ODDZIAŁ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Szanowny Pan lek.med. Adrian Mochnacki. Niniejszym w imieniu swoim i całej rodziny składam Panu Doktorowi serdeczne podziękowania za pomoc niesioną naszej mamie podczas pobytu w lęborskim Szpitalu. Jesteśmy przekonani, że Pana wysokie kompetencje, zaangażowanie i empatia pozwoliły jej godnie przeżyć ostatnie chwile życia. Pana postawa była dla nas nieocenionym wsparciem w tym trudnym czasie. Z wyrazami szacunku, Wiesława - córka.

 

 

 

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY I ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNY

09.05.2019 r. Składam ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności całemu personelowi Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Neonatologicznego za opiekę, profesjonalizm, okazałą empatię, dobre serce. Wszyscy byli serdeczni i mili. Przebywając w oddziałach czułam się jak w prywatnej klinice. W sposób szczególny chciałabym podziękować ordynatorom: Mirosławowi Niewolin, Arturowi Barna. Lekarzom: Piotr Lis. Położnym: Alicja Kłosowska, Alicja Kwidzińska, Krystyna Naczk. Pielęgniarkom i lekarzom z Oddziału Neonatologii, Paniom dbającym o czystość sal i diagnostom laboratoryjnym. Z całego serca Państwu dziękuję i jestem Wam ogromnie wdzięczna za to poczucie bezpieczeństwa. Mimo trudu Waszej pracy i okoliczności, jakie wystąpiły, obdarowaliście mnie i moje nowonarodzone dziecko najwyższym poziomem opieki. Dziękuję. Z wyrazami szacunku i wdzięczności, Kornelia. 

ODDZIAŁ KARDIOLOGII I REHABILITACJI KARDIOLOGICZNEJ

07.05.2019 r. Szanowny Panie Dyrektorze, chciałabym podziękować za doskonałą, profesjonalną i pełną empatii w leczeniu mojej Mamy załodze Oddziału Kardiologicznego. Mama ma już 97 lat i trafiła na oddział po wszczepieniu stymulatora serca. Opieka jaką obdarzył ją personel oraz sprzęt, którym dysponował oddział przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Proszę w szczególny sposób podziękować Panu Ordynatorowi oddziału Panu Krzysztofowi Świątek-Brzezińskiemu. Ze swej strony życzę samych sukcesów, satysfakcji z pracy i coraz więcej zadowolonych pacjentów. Z poważaniem, Ewa.

SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY

Bardzo chciałabym podziękować nocnej zmianie SOR w nocy z soboty na niedzielę 06.04.2019. Ta ekipa jest niesamowita, uśmiechnięta, radosna, rozmowna. Gdyby nie to, że bardzo chciałam wrócić na urodziny córki, to nie miałabym nic przeciwko, aby z nimi zostać całą noc. Macie super personel. Pozdrawiam. Monika.
 

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY

28.03.2019 r. Bardzo dziękuję za pomoc. Przyjechałam w złym stanie, a wyszłam w bardzo dobrym. Personel i lekarze są niesamowici. Z poważaniem, Iwona

Bardzo dziękuję za opiekę nade mną, jestem bardzo wdzięczny, że mogłem przebywać u Państwa na Oddziale Psychiatrycznym. Mam nadzieję, że moje życie zmieni się dzięki temu, że tutaj jestem. Marek

14.03.2019 r. Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie oraz fachową opiekę. Szymon

08.03.2019 r. Serdeczne podziękowania dla całego personelu Oddziału Psychiatrycznego za stworzenie bardzo miłej atmosfery. Adam

01.03.2019 r. Dziękuję za profesjonalne leczenie i miłą atmosferę.

27.01.2019 r. Serdecznie dziękuję wykwalifikowanemu personelowi za zrozumienie problemów. Dziękuję za pracę i serdeczność, która jest dużym wsparciem.

ODDZIAŁ NEONATOLOGICZNY

ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ TERAPII

REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY I SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY

25.07.2018    Drogie Panie, serdecznie Wam dziękuję za dobrą opiekę- Zygmunt P. z Darłowa

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

24.07.2018   Bardzo dziękuję cudownym położnym Pani Alicji Kłosowskiej oraz Pani
Krystynie Naczk, dzięki którym 08.02.2018 r. na świat przyszła nasza
córeczka Zosia. Każdemu z dumą opowiadam o porodzie, który był bajeczny,
niezapomniany, po prostu jak z filmu! Pani Krysia pomogła mi uniknąć
zabiegu epizjotomii za co jestem dozgonnie wdzięczna, a ja sama dzięki temu
czułam się jak nowonarodzona! Na sali porodowej atmosfera była cudowna,
było wesoło i przyjemnie. Nigdy tego nie zapomnę! Dziękuję również Pani
Mirosławie Pobiedzińskiej, która do dnia dzisiejszego daje mi cenne
wskazówki dotyczące karmienia piersią. Gdyby nie Pani zaangażowanie,
optymizm, empatia i profesjonalizm, to nie miałabym tyle siły i wiary we
własne możliwości. Jest Pani niesamowita! Dziękuję również Pani Hannie
Klimkowicz, która odwiedzała nas w domu. Podczas wizyt patronażowych
wnosiła Pani dużo serdeczności, radości i uśmiechu. Dziękuję za wszystkie
rady, które otrzymuję od Pani po dziś dzień! Dziękuję również pozostałemu
personelowi medycznemu oraz wszystkim położnym za okazane nam serce!
Pozdrawiamy! Ewelina i Paweł wraz z maleńką Zosią.

PORADNIA SPECJALISTYCZNA

20.07.2018   Dziękuję za miłą i fachową pomoc Paniom Pielęgniarkom poradni urazowo-ortopedycznej- Aleksandra P.- Pacjentka ze Słupska

ODDZIAŁ CHIRURGICZNY OGÓLNY

13.07.2018   Przebywałem na tutejszym oddziale chirurgii od 6.07 - 13.07.2018. Profesjonalnie, z dużą kulturą osobistą zostałem przyjęty na SOR przez Panią Doktor Annę Chomicz i skierowany na Oddział, której pragnę serdecznie podziękować za ulżenie mi w bólu. W trakcie pobytu na oddziale zetknąłem się z bardzo ciepłą, życzliwą i serdeczną opieką od pań salowych, pielęgniarek i wszystkich lekarzy. Była w nich życzliwość i troska o pacjenta. Bardzo smaczne posiłki i podawane z wysoką kulturą przez panie w kuchni. Panu Doktorowi Januszowi Cholakowi zastępcy ordynatora pragnę pogratulować wspaniałego zespołu, w pełni oddanemu pacjentom na europejskim poziomie- z całego serca dziękuję wszystkim- Zbyszek B.

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

2.07.2018  

Chodź chwile bólu mnie tutaj przywiodły

Kobietki z oddziałów mnie nie zawiodły

Mimo, że dziura w brzuszku, poniżej pasa

W końcu w ramionach mam swego bobasa

Dzięki Wam jakoś trudy przeżyłam

I jeszcze wiele się nauczyłam

Dziękuję pięknie za wszelkie rady

Za pomoc, opiekę, miłości pokłady

Oby tak każdy miał na dłoni serce

Za Waszą pracę wdzięczna jestem wielce

Tabun lekarzy też mamy wspaniały

Konkretny, fachowy, wręcz doskonały

Z Antosiem słów kilka od siebie dodamy

Za to co robicie bardzo Was podziwiamy (i kochamy) :)

- PH i Antoni

 

 

20.06.2018 Bardzo polecam szpital jako miejsce do porodu. Opieka jest cudowna. Wszyscy służą pomocą i wsparciem. Dziękujemy razem z córeczką za wspaniałą opiekę i gorąco pozdrawiamy- Róża i Hania

20.06.2018   Bardzo dziękujemy całemu zespołowi za pomoc, troskę, zaangażowanie. Dzięki Wan ten trudny czas po porodzie stał się łatwiejszy. Są Panie nieocenione. W swoich radach oraz empatii do pacjentek. Dziękujemy- Angelina i Marcelek

PORADNIA SPECJALISTYCZNA

14.06.2018   Bardzo dziękuję przemiłym Paniom pielęgniarkom , Pani Asi i Kasi za fachową pielęgnację i bardzo miłe podejście do pacjentów. Dziękuję również Panu Profesorowi Stojcev i Pani Doktor Aldonie Kwaśkiewicz za zabiegi ratujące mi życie. Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za życzliwość, współczucie, zrozumienie i wsparcie w trudnych dla mnie chwilach.- wdzięczna pacjentka- Teresa Z.

ODDZIAŁ GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY

9.06.2018   Bardzo dziękuję za dobrą pomoc przy porodzie tak jak i po:) Termin miałam na 22.06 w urodzinki jednej z położnych, ale nasz Piotruś chciał przyjść wcześniej... Jeszcze raz dziękuję i uściski dla całego szpitala, bo zawód macie na prawdę trudny. Pozdrawiamy- W.

3.06.2018   Serdeczne podziękowania dla całego personelu i na oddziale Ginekologiczno- Położniczym. Opieka w trakcie i po porodzie na najwyższym poziomie, wszystkie Panie bardzo miłe i chętne w udzielaniu pomocy i dzielenia się własnymi doświadczeniami. P.S. Pani Alicjo, Pani dziękuję najbardziej za wszystko- Malwina, Marcin K. wraz z Oliwią

3.06.2018   Serdeczne podziękowania dla całego personelu z oddziału Ginekologiczno-Położniczego. Jesteście cudowni. Wasza praca jest nieoceniona. Brakuje słów, żeby wyrazić wdzięczność. Dzięki Wam, Kochane, mogę trzymać w objęciach synka Mikołaja. Oby nigdy nie zabrakło Wam cudownego zaangażowania i cierpliwości. Dziękujemy:)- Sylwester i Ania wraz z synkiem Mikołajem

3.06.2018   Serdeczne podziękowania dla całego personelu medycznego <3 W szczególności dla Pani Alicji oraz Pani Tereski za cierpliwość, pomoc i zaangażowanie. Dziękujemy <3 -Marta, Mateusz i Blanka

3.06.2018   Krótko ujmując w słowa: supr personel, bardzo miłe Panie Pielęgniarki i Położne. Miałyśmy super opiekę. z podziękowaniem- tata, mama D.K. i Lenka:-)

3.06.2018   Bardzo dziękuję całemu zespołowi za pomoc, oddanie, zaangażowanie, dobre słowo i przede wszystkim profesjonalizm i odwagę. Rodziłam z mężem i nie zapomnę jego słów o paniach położnych czy lekarzach, którzy byli tak bardzo pomocni w tych najważniejszych dla nas dniach. Trzeba na prawdę mieć powołanie, aby wykonywać taki zawód i niesamowitą odwagę, siłę. Dlatego z całego serca wielkie dzięki dla tych wszystkich odważnych głównie Pań, które z takim poświęceniem wykonują tak TRUDNY, z nawet BARDZO TRUDNY zawód- jeszcze raz bardzo dziękuję- Ewelina, Piotr i Tobiaszek C.

ODDZIAŁ CHIRURGICZNY OGÓLNY, CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ

25.05.2018   Podziękowanie dla całego zespołu oddziału chirurgicznego za fachową opiekę- Mateusz M.

ODDZIAŁ REHABILITACJI OGÓLNOUSTROJOWEJ

18.05.2018   Składam serdeczne podziękowania całemu personelowi Oddziału Rehabilitacji w szczególności lekarzom Stefanii Matuszewskie, które okazały się osobami bardzo miłymi, serdecznymi, emanującymi ciepłem, potrafiącymi podnieść na duchu- dając nadzieję na pomyślny rezultat leczenia, tak bardzo potrzebny pacjentowi, umacniający go w przekonaniu, że poprawa stanu zdrowia nastąpi. Opie Panie, mimo nawału zajęć, zawsze uśmiechnięte i mają czas na rozmowę z pacjentem, cierpliwie rozwiewając jego wątpliwości o obawy. Bardzo pozytywnie oceniam pracę personelu pielęgniarskiego i rehabilitantów- ich wysoką kulturę, trud oraz osobiste zaangażowanie w dążeniu do usprawnienia i eliminacji nieprawidłowości zdrowotnych u pacjenta- Dorota Ł.

ODZIAŁ ORTOPEDII I REHABILITACJI OGÓLNOUSTROJOWEJ

15.05.2018     Niniejszym wpisem wyrażam szczere podziękowania za "udzieloną pomoc w postawieniu mnie na równe nogi". Dziękuję całemu personelowi oddziałów- Ortopedii i Rehabilitacji- M. K.

ODDZIAŁ CHIRURGICZNY OGÓLNY

14.05.2018      "Człowieczeństwo to dbanie o swoją rodzinę i zdolność do poświęceń dla innych ludzi"- Magic Johnson

Lekarzom Oddziału Chirurgii Ogólnej a szczególnie Panu Ordynatorowi dr Dariuszowi Karlińskiemu oraz lekarzom Oddziału Intensywnej Terapii wyrazy wielkiej wdzięczność za profesjonalną pomoc w krytycznym momencie mojego życia. Całemu personelowi wymienionych Oddziałów serdeczne podziękowania za zaangażowanie, życzliwość, okazane serce, ciepło i zrozumienie.- Ryszard F. z Olsztyna wraz z Żoną i Córką

Oddział Ginekologiczno-Położniczy

8.05.2018     Serdeczne podziękowania dla personelu medycznego. Opieka w trakcie i po porodzie na najwyższym poziomie. Dziękuję za wyrozumiałość, wsparcie i cenna rady. Lekarze to profesjonaliści. Dziękujemy za wzorową opiekę- Justyna i Córka Natalia

22.04.2018   Dziękujemy za wspaniałą opiekę położnym i pielęgniarkom- Natalia B.

29.03.2018   Serdecznie dziękujemy za miłą, sympatyczną i opiekę położnych jak i całemu personelowi Oddziału Położniczego w Lęborku. Wielkie wyrazy szacunku i uznania we wkładany trud codziennej pracy. To tu rodzą się najlepsze dzieciaki! Nigdy nie zapomnę pobytu w waszym oddziale. Miłe wspomnienia zostaną z mną. W szczególności dziękuję Pani Krystynie za przyjęcie mojego synka na świat. Cudowna Pani! Cudowny czas! Dziękujemy- Hanna, Arian i Olafcio

 6.03.2018 Dziękuję za wdzięczną i ciągle uśmiechniętą obsługę i personel i całą atmosferę w szpitalu - Henryk G.

SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY

24.02.2018   Dziękujemy za uratowanie naszej córeczki, która 10.02.2019 poparzyła się gorącą herbatą. Dziękujemy za szybkie udzielanie pierwszej pomocy i przewiezienie Hani do szpitala w Wejherowie. Pomimo, że oparzenia były głębokie wszystko dobrze i szybko się goi, a my już jesteśmy w domu. Dziękujemy za Waszą pracę- Rodzice Hani.

Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

 

SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY

16.02.18   Życzę całemu personelowi szpitala zadowolenia z wykonywanej misji. Jestem tu dość częstym pacjentem i nie mogę wyjść z podziwu dla prawdziwie "ludzkiej" postawy personelu. To jest dobre miejsce!!! Dziękuję.- anonim

17.01.18    W dniu dzisiejszym byłem 

Służba "Zdrowia", gdyby wszyscy lekarze byli tak sympatyczni i mili jak doktor PIOTR kołodziej to my, pacjenci, mniej byśmy chorowali, a wy mielibyście mniej pracy. Pan doktor wraz z zespołem zasługują na dużą premię, wraz ze swoim ze swoim personelem- Bogdan Ż.

Poradnia Onkologiczna

styczeń 2018    Szanowny Panie Profesorze (Zoran Stojčev)

Wyrazy szacunku i ogromnie serdeczne podziękowanie za Pani piękną pracę i ogromne serce do pacjenta- Halina G., Danuta G,

styczeń 2018   Dla Pani dr Moniki Muchowskiej składam podziękowania za wsparcie i miło słowo, uśmiech i opiekę w chorobie mojej mamy. Przy pani Monice słowo "rak" to nie wyrok- takich lekarzy więcej- Iwona W. i Kazimiera W.

ODDZIAŁ CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ

12.01.2018 Urszula G. z Gdańska i Bożena L. z Lęborka składają całemu personelowi serdeczne podziękowania za troskę o pacjenta, życzliwość wykazaną na każdym kroku i wyrozumiałość, ład i porządek na oddziale i dyscyplinie panującą w miejscu pracy. Według naszej obserwacji oddział funkcjonuje jak zgrajna orkiestra pod batutą mistrza pana ordynatora Mariana Zarembo. Za wszystko jeszcze raz serdecznie dziękujemy- wdzięczne pacjentki

ODDZIAŁ KARDIOLOGICZNY

grudzień 2017   

Jest takie miejsce wielu osób znane

to szpital w Lęborku a w nim

Ja na kardiologicznym oddziale.

Tam wspaniali lekarze pracują a urocze

pielęgniarki im asystują. Będąc wdzięczna

za ich opiekę chcę podziękować

wiersz ten pisząc oraz dużo zdrowia

szczęścia i wytrwałości życząc - Agnieszka P.

ODDZIAŁ GERIATRYCZNY I STACJA DIALIZ

12.10.2017r.

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY

14.09.2017 Serdecznie dziękujmy wszystkim lekarzom i całemu personelowi, na udzielenie pomocy oraz bardzo dobrą opiekę, w ciężkich chwilach okazano nam sedreczności nadzieję na przyszłe dni- Izabela S, Wioletta S, Joanna W.

14.09.2017 Serdecznie dziękuję całemu personelowi medycznemu

21.08.2017  Bardzo dziękuję za bardzo dobrą pomoc medyczną a zarazem bardzo skuteczną. Wychodząc stąd jestem w bardzo dobrym stanie zdrowia. Dzięki dobrej opiece lekarzy, pielęgniarek i dobrej kuchni. Serdecznie dziękuję- Mirek G.

21.08.2017    Serdecznie dziękuje całemu personelowi szpitala psychiatrycznego, dziękuje lekarzowi prowadzącemu G.Sieradzkiemu. Czas spędzony w tym ośrodku będę mile wspominał.

                        Stanisław

16.08.2017    Dziękuję z całego serca całemu personelowi szpitala. Nie pamiętam jak się tu znalazłam, praktycznie cały pierwszy tydzień mam wyjęty z życiorysu, ale każdy kolejny dzień stawał się wspanialszy. Bardzo dziękuje również lekarzowi prowadzącemu. Jeszcze raz dziękuje i na pewno mi wszystkich będzie brakować, wszyscy na oddziale traktują się serdecznie i przyjacielsko.

                             Paulina  J.

28.07.2017   Bardzo dziękuje, słowa nie oddadzą wdzięczności, którą mam w sercu. Dziękuje dr prowadzącemu R.Jagusiowi, Pani psycholog A.Suligowskiej oraz wszystkim pozostałym, całemu personelowi szpitala. Czas spędzony w tym miejscu wspominać będę dobrze, choć to szpital.....Nawiązałam znajomości poznałam ludzkie problemy, troski które mamy wszczyscy. Szpital ten leczy ludzką duszę. Z całego serca dziękuje.

                         Marta P.

28.07.2017    Serdecznie dziękuję za dobrą i miłą opiekę. Serdecznie dziękuję również Pani doktor Szewczyk, oraz Panu doktorowi Radomskiemu, paniom pielęgniarkom,  kucharkom  jak również Panom psychologom.. Dziękuje za miły pobyt w szpitalu .

                              Franciszek T.            

27.07.2017    Serdecznie dziękuję za miłą opiekę i wyrozumiałość całemu personelowi oddz. psychiatrycznego w Lęborku

                              Danuta  Z.

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY

21.06.2017r.   Dziękuję za miły pobyt w szpitalu, na oddziale psychiatrycznym, za miłą opiekę całego personel- Joanna B.

14.06.2017   Wyrażam gorące podziękowania dla całego personelu oddziału psychiatrycznego za okazaną mi pomoc, w szczególności za pierwsze dni pobytu. Dziękuję!  - Mariusz K.

14.06.2017   Życzę całemu personelowi szpitala dużo szczęścia. Jednocześnie dziękuję za bardzo dobrą opiekę na oddziale- L.

9.06.2017r.   Serdeczne podziękowania dla całego personelu szpitala- Paweł K.

8.06.2017   Gorące i Serdeczne podziękowanie dla całego personelu tego szpitala Psychiatrycznego za pomoc i opiekę- wdzięczna pacjentka- Irena K.

czerwiec 2017   Serdeczne podziękowania za miłą i profesjonalną obsługę medyczną, dzięki której powróciliśmy do zdrowia- Piotr G. i Adam K.

czerwiec 2017   Dziękuję za dobrą opiekę, podniesienie na duchu, poprawę zdrowia, bardzo miły personel i lekarze- Łukasz B.

6.06.2017r.   Gorące podziękowania dla całego personelu Szpitala Psychiatrycznego. Za okazaną pomoc i opiekę składa wdzięczny pacjent - S. A.

6.06.2017r.   Składam podziękowania personelowi Oddziału Psychiatrycznego w Lęborku, za wspaniałą, profesjonalną opiekę oraz pomoc w zrobieniu pierwszego i dużego za zatem kroku w dobrym kierunku- L. M.

5.06.2017   Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę i cierpliwość Paniom z sekretariatu, siostrom, salowym, sanitariuszom oraz lekarzom - S.

ODDZIAŁ CHIRURGICZNY

czerwiec 2017  "Kiedy ktoś ci ocali życie (...) Nie dziękuj nigdy, nie wyolbrzymiaj wdzięczności (...) On podziękowanie znajdzie we własnym trudzie, którym cię ocalił" - Antoine de Saint-Exupery    Serdeczne podziękowanie za okazaną troskę i opiekę dla całej załogi Oddziału Chirurgicznego Szpitala w Lęborku - wdzięczna pacjentka

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY:

2.06.2017 Bardzo dziękuję całemu personelowi szpitala od Pana Ordynatora po wszystkich lekarzy, Panią pielęgniarkom, Panom sanitariuszom, Paniom sekretarkom i Paniom salowym

01.06.2017   Dziękuję wspaniale. Będę wspominał ten pobyt- Jan

31.05.2017   Dziękuję za bardzo dobrą opiekę i za bardzo dobry kontakt - Pacjent

29.05.2017   Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę i cierpliwość panią z sekretariatu, siostrom, siostrze oddziałowej, paniom z kuchni, sanitariuszom oraz lekarzom, którzy mieli mnóstwo cierpliwości co do mojej osoby i życzę dalszych sukcesów i spokojnej pracy - z poważaniem Mariola W.

26.05.2017   Dziękuję bardzo za miłą opiekę całemu personelowi - Leszek G.

24.05.2017   Dziękuję bardzo za dobrą i miłą opiekę w szpitalu, lekarzom i pielęgniarkom, oraz sekretarkom- z poważaniem Elżbieta D.

23.05.2017   Serdecznie podziękowania za doskonałą opiekę dla całego personelu Oddziału. Kapitalną, profesjonalną pracą wykazał się dr Ryszard Jaguś oraz dr kierujący Oddziałem p. Jarosław Radomski. Pobyt pozwolił mi na powrót do zdrowia za co serdecznie dziękuję- Artur S.

10.05.2017   Chciałbym podziękować z całego serca Oddziałowi Psychiatrycznemu za pobyt w szpitalu, życzę dużo zdrowia

27.04.2017  Chciałabym podziękować ordynatorowi Oddziału za wspaniały dobór personelu, a przede wszystkim podziękowania za wspaniałe podejście do pacjentów i za ciepło jakie z niego emanuje i szczery uśmiech. Takich lekarzy, niestety nam brakuje. Bardzo dziękuję paniom pielęgniarkom, które jak "dobre duszki" pomagały nam przetrwać najgorsze chwile- z poważaniem F.

  

ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY:

27.04.2017     Całemu personelowi z oddziału psychiatrycznego za fachową opiekę i pomoc w powrocie do zdrowia- z poważaniem- Grażyna S.

24.04.2017    Serdeczne Bóg zapłać całemu personelowi szpitala psychiatrycznego bez względu na wykonywaną pracę, opiekę, wsparcie i wyrozumiałość. Z całego serca Dziękuję- Marek

20.04.2017   Bardzo dziękuję wszystkim osobom pracującym w szpitalu psychiatrycznym. Chciałam również podziękować wszystkim pacjentom przebywającym w tym czasie na oddziale, że pomogli mi przetrwać te trudne dla mnie chwile- Sylwia M.

13.04.2017r.   Serdeczne podziękowania dla wszystkich lekarzy za wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję wszystkim pielęgniarkom oraz paniom z kuchni i administracji

10.04.2017   Serdecznie dziękuję wszystkim szczególnie personelowi - B.L.

6.04.2017   Serdecznie dziękuję za opiekę i życzliwość. Cały personel jest bardzo miły i zawsze jest pomocny- Elżbieta G.

5.04.2017  Serdecznie dziękuję całego personelowi oddziału za wspaniałą opiekę i pomoc w dochodzeniu do zdrowie. Wszyscy są bardzo mili i serdeczni. Podejście do pacjentów jest wspaniałe. - Z.

3.04.2017   Serdecznie dziękuję za pomoc w leczeniu całemu personelowi szpitala psychiatrycznego. Spotkałem się tu z bardzo dużą życzliwością- W.K.

31.03.2017   Jestem niezmiernie wdzięczny całemu personelowi szpitala psychiatrycznego w Lęborku- salowym, pielęgniarkom i ordynatorowi Jarosławowi Radomskiemu za opiekę nam moim zdrowiem- Mirek

ODDZIAŁ WEWNĘTRZNY:

19.01 - 8.02.2017  Doktorowi Krzysztofowi Łotowskiemu, Doktorowi Damianowi Sendrowskiemu, Lekarzom, Pielęgniarkom oraz całemu Zespołowi Szpitalnemu na Oddziale Kardiologicznym w Lęborku za profesjonalizm w leczeniu, przyjazną atmosferę i dobroć za odzyskane zdrowie- z całego serca składam serdeczne Bóg zapłać- Mieczysław Z.

PORADNIA ONKOLOGICZNA:

7.12.2016      Bardzo dziękuję za miłą i serdeczną obsługę Pani Bożeny i Pana doktora – A.G.

17.11.2016    Wdzięczna za wszelką pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Pacjentka chora na raka. Panie pielęgniarki wspierające i zawsze pomocne- Leokadia J.

12.2016         Dla Pani dr Moniki Muchowskiej składam podziękowania za wsparcie i miłe słowo, uśmiech i opiekę w chorobie mojej mamy. Przy Pani Monice słowo rak to nie wyrok- takich lekarzy więcej- Iwona W. i Kazimiera W.

PORADNIA ORTOPEDYCZNA:

12.2016          Jestem bardzo zadowolona z obsługi naszych pielęgniarek. Są bardzo miłymi i delikatnymi pielęgniarkami. Duże podziękowania dla Asi i Kasi- Justyna J.

     

                

    

 

 

             

4.11.2016   Podziękowanie dla Panów ratowników, którzy dnia 12.10.2016 ok. godziny 9.30 realizowali zgłoszenie wyjazdu karetką do osoby z obfitym krwotokiem z nosa w Łęczycach. Dziękuję za sprawną i profesjonalną pomoc oraz szybkie i bezpieczne dowiezienie mnie na oddział laryngologiczny szpitala w Wejherowie. Po 6 dniach i transfuzji krwi, osłabiona ale na własnych nogach wróciłam do domu. Życzę Panom samych sukcesów w pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym. – wdzięczna Maria B.

31.10.2016  Dla oddziału psychiatrycznego składam serdeczne podziękowania za fachową opiekę, miłą atmosferę. Pełen profesjonalizm ze strony pielęgniarek oddziałowych jak i lekarzy. Serdecznie dziękuję za czas spędzony w oddziale, będę zawsze miło wspominała. D.D.

27.10.2016  Bardzo dziękuję za pomoc i dobrą opiekę. Personel był bardzo pomocny i sympatyczny. Asia

21.10.2016  Dziękuję panu Doktorowi Radomskiemu za wyleczenie mnie z choroby. Regina

19.10.2016  Dziękuję za bardzo dobry pobyt w Szpitalu Psychiatrycznym w Lęborku. Atmosfera jest przyjazna i sympatyczny personel. Andrzej

5.10.2016  Dziękuję bardzo za pobyt w szpitalu psychiatrycznym w Lęborku. Ten oddział jest dla mnie bardzo ważny i powinien być na stałe. Dziękuję bardzo. Marcin

27.0.2016  Dziękuję bardzo za pobyt na oddziale psychiatrycznym w Lęborku. Ten oddział jest dla mnie bardzo ważny i powinien być na stałe. Ilona

27.09.2016  Na tym oddziale psychiatrycznym przebywałem od 19.07 i ten oddział  jest bardzo przyjazny dla pacjentów. J.W.

21.09.2016  Dla oddziału psychiatrycznego za wzorcowe leczenie podziękowanie. Kamil

20.09.2016  Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę. Jolanta

   

26.08.2016 – Jestem bardzo zadowolona z obsługi szczególnie naszych pielęgniarek oraz naszego lekarza chirurga. Jest to obsługa bardzo dokładna, delikatna można porozmawiać na temat mojej dolegliwości. Jestem bardzo wdzięczna tej obsłudze- ludziom, którzy tu pracują bardzo ciężko. Jest to praca bardzo odpowiedzialna. Za wszystko serdecznie dziękuję- Pani Grażyna

24.08.2016 – Panie pielęgniarki w Poradni Alergologicznej są zawsze pomocne.  Z uśmiechem i życzliwością podchodzą do każdego pacjenta.

24.08.2016 – Jestem bardzo zadowolona z obsługi szczególnie dziękuję paniom pielęgniarkom- Pani Danuta  (PORADNIA ORTOPEDYCZNA)

24.08.2016 – Niniejszym przekazuję serdeczne podziękowania za udzielane mnie świadczenia ze strony lekarzy specjalistów jak i personelu medycznego. Tymi świadczeniami jestem usatysfakcjonowany. Nadmieniam, że byłem w innych szpitalach naszego regionu i tak wspaniałej obsługi pacjentów jak w lęborskim szpitalu nie doznałem. Życzę wszystkim pracownicom szpitala lęborskiego jeszcze większych sukcesów. Z wyrazami szacunku- Pan Witold (PORADNIA ORTOPEDYCZNA)

 

   20.07.2016   Podziękowania dla Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i Rehabilitacyjnego

08.07.2016   Z głębi serca płynące podziękowania za bezpieczny pobyt w Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej w Lęborku. Dziękujemy całemu personelowi za zaangażowanie, cierpliwość, fachowość i profesjonalizm oraz troskliwe i życzliwe, pełne empatii podejście do pacjenta. Życzenie, aby było więcej takich placówek, pomagających wrócić do aktywności zawodowej.

07_07_2016   Dziękuję za wspaniałą opiekę pielęgniarkom, pracownikom gospodarczym. Szczególne podziękowanie dla p. dr Pajuro, p. psycholog Sarze Wróblewskiej, fizjoterapeutom za troskę i miło spędzony czas. Dziękuję. Janina

07_07_2016   Nigdy się nie spodziewałam, że w takim znajdę się szpitalu. Serdecznie dziękuję za miłą obsługę całego personelu. Nie tylko za pomoc i rehabilitację, ale troskę o pacjenta, by miał mocne serce i sprawne. Dziękuję całej załodze wraz z pielęgniarkami, salowymi i obsłudze kuchni. A szczególnie chcę podziękowac lekarzowi Izabeli Pajuro za troskę o każdego pacjenta. Ta lekarka wszystko zrobi, by pacjenta postawić na nogi, by wrócił ze szpitala w pełni sił. Krystyna.

24_06_2016   Siedmiotygodniowy pobyt na Oddziale Psychiatrycznym upłynął mi w bardzo miłej atmosferze, personel medyczny bardzo miły, bardzo dziękuje wszystkim. Sławek.

22_06_2016   Tłum: Dobry lekarzu Radomski, wyleczyłeś moją głowę. Tam nie było możliwości na Ukrainie. Ja teraz będę gotowy tam zarabiać, ja mogę wracać.

21_06_2016   Serdecznie dziękuję za dobrą opiekę medyczną lekarzy, psychologów, pielęgniarek i całemu personelowi. Pacjent Janusz.

09_06_2016  Serdecznie dziękuję za opiekę za Oddziale Psychiatrycznym, za przemiłą opiekę pielęgniarek, lekarzy, sekretarek. Chętnie tu wrócę. Pacjent F.D.

22_05_2016   Serdeczne podziękowania dla całego personelu Oddziału Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej i Rehabilitacyjnego, na którym spędziłem sześć tygodni po alloplastyce stawu kolanowego. Dziękuję panu doktorowi Zbigniewowi Glińskiemu za wyrozumiałość i wyznaczenie optymalnego terminu, całemu opiekuńczemu i przyjaznemu personelowi pielęgniarskiemu, dzięki któremu można przyjemnie spędzić nawet sześć tygodni w szpitalu oraz fizjoterapeutom pani Ani Oto i panu Jackowi Oto, którzy potrafią docenić determinację i zaangażowanie pacjenta w osiąganiu pełnej sprawności i dzięki którym zacząłem normalnie funkcjonować po dwóch miesiącach po operacji. Wdzięczny pacjent - Ryszard.

21_05_2016  Gdyby wszystkie placówki zdrowia w naszym kraju podchodziły do leczenia pacjentów profesjonalnie i z takim zaangażowaniem, to Polska byłaby w czołówce światowej opieki nad pacjentami. Cały personel medyczny, począwszy od izby przyjęć, poprzez lekarzy diagnostów, służby laboratoryjne, aż po panie pielęgniarki, z którymi chory obcuje na bieżąco, z uśmiechem i maksymalną życzliwością zajmują się nami pacjentami. Nie mogę znaleźć słów uznania, żeby podziękować za błyskawiczne doprowadzenie mnie do zdrowia. Jeżeli w swoich podziękowaniach kogoś pominąłem, to tylko z braku gruntownej wiedzy o schemacie organizacyjnym placówek tego typu. Z poważaniem, kuracjusz z Poznania. PS. Szczególne podziękowania dla doktora Karlińskiego za wzorowe przeprowadzenie bardzo trudnej operacji.

Podziękowania dla personelu medycznego i rehabilitacyjnego za opiekę podczas turnusu rehabilitacyjnego. Zbigniew.

16_05_2016   Serdeczne podziękowania całemu personelowi medycznemu za wspaniałą opiekę przez cały okres pobytu na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej. Brawo! Tak trzymać! Osobne podziękowania dla personelu pomocniczemu za ich codzienny trud. Franciszek.

Najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności i podziękowania dla personelu Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej za troskliwą opiekę, zaangażowanie w pracę, okazane zrozumienie oraz życzliwe i pełne empatii podejście. Życzymy wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w rehabilitacji po chorobach serca.

Najserdeczniejsze podziękowania i wyrazy wdzięczności dla personelu Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej. Za troskliwą opiekę, zaangażowanie w pracę oraz życzliwe i pełne emocji podejście. Życzymy wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w rehabilitacji. Serdeczne podziękowania dla całego personelu. Irena.

 

22_04_2016   Serdecznie dziękuję całemu personelowi Oddziału Psychiatrycznego za pomoc i wsparcie w każdej chwili mojego pobytu. Bez pomocy ludzi tu pracujących mój pobyt nie byłby tak owocny. Z całego serca dziękuję. Beata.

Podziękowanie dla mgr Dariusza Banachewicza, fizjoterapeuty pracującego w Dziale Fizjoterapii.

24_03_2016  Uprzejmie dziękuję za opiekę w tutejszym szpitalu na Oddziale Psychiatrycznym za opiekę całemu personelowi, lekarzom, pielęgniarkom, terapeutom. Bernarda.

24_03_2016   Serdecznie dziękuję całemu personelowi Oddziału Psychiatrycznego za miłą opiekę i wsparcie, jakiego doznałem. Serdecznie dziękuję.

17_03_2016   Bardzo dziękuję całemu Oddziałowi Psychiatrycznemu w Lęborku za opiekę i miły pobyt. Aleksander,

 

Podziękowanie dla całego personelu Oddziału Psychiatrycznego. Kasia.

01_03_2016   Podziękowanie dla Oddziału Chirurgicznego

24_02_2016   Bardzo dziękuję za opiekę w szpitalu. Wyrażam serdeczne podziękowania całemu personelowi szpitalnemu oraz wszystkim paniom sekretarkom, lekarzowi Radomskiemu, pani doktor Szreder, pani doktor Szewczuk oraz paniom pielęgniarkom i salowych. Franciszek.

18_02_2016   Serdeczne podziękowania za miłą i profesjonalną opiekę, zarówno przez lekarzy, pielęgniarki, jak i personel pomocniczy. Przebywałam w wieli różnych szpitalach psychiatrycznych, ale z taką opieką i podejściem do pacjenta w chwilach dla niego trudnych spotkałam się po raz pierwszy.

Podziękowania dla personelu Oddziału Psychiatrycznego.

17_02_2016   Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę na Oddziale Psychiatrycznym. Dziękuję zarówno lekarzom, pielęgniarkom, terapeutom, zespołowi psychologów, jak i personelowi pomocniczemu. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwość i opiekuńczość oraz pomoc w trudnch chwilach. Grażyna.

17_02_2016  Dziękuję za możlwość pobytu w tutejszym Oddziale Psychiatrycznym. Jestem bardzo zadowolona z leczenia, z opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Ewa.

09_02_2016   Podziękowanie dla Oddziału Chirurgicznego

05_02_2016   Bardzo dziękuję za profesjonalną opiekę na Oddziale Psychiatrycznym. Dziękuję zarówno lekarzom, pielęgniarkom, terapeutom, zespołowi psychologów, jak i personelowi pomocniczemu. Dziękuję za życzliwość, opiekuńczość oraz pomoc w trudnych chwilach. Jarosława.

03_02_2016   Dziękuję całemu personelowi za opiekę na Oddziale Psychiatrycznym oraz wsparcie w tak trudnych chwilach. Bogdan.

29_01_2016   Dziękuję całemu personelowi za serdeczną i fachową pomoc na tutejszym Oddziale Psychiatrycznym. Jolanta.

27_01_2016   Dziękuję bardzo za miłą obsługę lekarzy, pielęgniarek i salowych. Dziękuję również za podreperowanie mojego zdrowia. Leszek - pacjent Oddziału Psychiatrycznego

26_01_2016   Bardzo dziękuję za dobrą opiekę i obsługę na Oddziale Psychiatrycznym. Adam.

16_01_2016   Dziękuję za opiekę. Chcę tu wrócić. Pacjent Oddziału Psychiatrycznego.

16_01_2016   Bardzo dziękuję za opiekę profesjonalną na Oddziale Psychiatrycznym. Dziękuję zarówno lekarzom, pielegniarkom, terapeutom, zespołowi psychologów, jak i personelowi pomocniczemu. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwość i opiekuńczość oraz pomoc z trudnych chwilach. Bożena. 

07_01_2016   Pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla całego personelu medycznego Oddziału Chirirgicznego w Lęborku za profesjonalną opiekę medyczną, zaangażowanie, fachowość oraz wielką życzliwość w podejściu do pacjeta. Życzę dużo sił i cierpliwości do dalszej trudnej pracy w tym wspaniałym, ale jakże odpowiedzialnym zawodzie. Franciszek. 

2015_12_18   Kilka razy byłam pacjentką Lęborskiego Szpitala na oddziale kardiologicznym. Ostatnio w grudniu 2015 byłam na Oddziale Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Rehabilitacji Kardiologicznej. Dziękuję wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i rehabilitantom za opiekę, serdeczność i kulturalne podejście do chorego, do człowieka. Jestem pełna podziwu dla ich pracy. Jeszcze raz dziękiuję i życzę zdrowia i szczęścia w Nowym Roku 2016. Wanda G.

      2015_11_17   Podziękowanie dla Oddziału Chirurgicznego

2015_11_17    W dniu dzisiejszym byłam pacjentką Pracowni Endoskopii, gdzie poddałam się badaniu - kolonoskopia. Nigdy nie myślałam, że badanie może być bezbolesne. Opinię tę wyrażam ze względu na wcześniejsze badania. A jednak, badanie to może być bezbolesne. Tak było dzisiaj. Badanie przeprowadzał Dr n. med. Piotr Landowski w asyście pielęgniarek Jolanty Kiedrowskiej i Grażyny Smentoch. Życzliwe podejście doktora, jego profesjonalizm a także fachowość pielęgniarek  umożliwiło bezbolesny przebieg badania. Dziękuję, Panie Doktorze! Jest Pan znakomitym fachowcem i człowiekiem życzliwym dla innych. Dziękuję, Panie pielęgniarki! Wasze nieodzowne wsparcie pracy doktora, ciepło, uśmiech i życzliwość są bardzo pomocne pacjentowi. Dziękuję, Pani Katarzyno Milczewska! Jest Pani bardzo miłą i sympatyczną osobą. Dziękuję za komfort  zabiegu w czystym pomieszczeniu. Z poważaniem - Grażyna ...

2015_11_14    Składam najszczersze podziękowanie za profesjonalną i troskliwą opiekę oraz ogromną wdzięczność dla: dr. Mariusza Kamienieckiego za przeprowadzoną operację, za te trudne godziny spędzone przy stole operacyjnym, za życzliwy uśmiech na co dzień, cierpliwość, wyrozumiałość oraz wszelką okazaną pomoc, za wielki dar serca. Życzę także wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w przeprowadzonych operacjach, bardzo dużo zdrowia. Z poważaniem wdzięczna pacjentka - Ewa Ś.

2015_11_14    Składam najszczersze podziękowanie za profesjonalną i troskliwą opiekę oraz ogromną wdzięczność dla: Pani anestazjolog dr. Edyty Kamienieckiej za czuwanie przy mnie podczas operacji, za jej ogromne serce, odpowiedzialność za chorego, życzliwość i życzę jej dalszych sukcesów w pracy, dużo sił oraz dużo zdrowia i wiele pomyślności w życiu. Z poważaniem - wdzięczna pacjentka - Ewa Ś.

2015_11_14   Bardzo dziękuję pielęgniarkom Oddziału Ortopedycznego oraz Paniom sprzątaczkom, ale w szczególności Pani Ewie Konkel i Małgorzacie Frąckowiak, które w noc po operacji miały dyżur, za ich poświęcenie, dobroć, wyrozumiałość, życzliwość, serce, oddanie dla chorego, czuwanie. Życzę obu Paniom wielu sukcesów zawodowych i wielu życzliwych pacjentów za ich ciężką pracę i oddanie. Wdzięczna pacjentka - Ewa Ś.

   2015_11_10   Dla sekretarek Oddziału Psychiatrycznego z podziękowaniem. Pacjent Mirosław.

2015_11_06  Podziękowanie za opiekę na Oddziale Psychiatrycznym dla dr Szewczyk i dr Szreder oraz całej Kadry. Marcin.

2015_11_06   Serdecznie dziękuję za opiekę w szpitalu w Oddziale Psychiatrycznym. Serdecznie dziękuję Pani doktor Szreder, Panu doktorowi Radomskiemu oraz pielęgniarkom, Paniom kucharkom i Paniom psychoterapeutkom za opiekę oraz wsparcie. Franciszek.

2015_11_06   Składam wyrazy wdzięczności za opiekę i wiarę w dalsze postępowanie w życiu. K.

2015_10_27  Serdecznie dziękuję za miłą obsługę pani dr Szreder, wszystkim lekarzom i pielęgniarkom, salowym za całodobową opiekę. Zofia.

2015_10_27   Serdecznie dziękuję za miłą obsługę całemu personelowi, lekarzom za całosobową opiekę. Grażyna.

2015_10_26    Uprzejmie chciałbym podziękować za opiekę w tutejszym szpital Oddziałowi Psychiatrycznemu za miłą opiekę, pani doktor Szreder za bardzo miłe wsparcie i ciepło oraz pielęgniarkom i terapeutom, także za duże wsparcie. Andrzej.

2015_09_20    Wyrazy szacunku i uznania dla personelu SOR w Lęborku. Dziękuję serdecznie pielęgniarkom za miłą i profesjonalną obsługę. Bardzo cieszące jest gdy personel z uczuciem i profesjonalizmem opiekuje się pacjentami. Bardzo miła obsługa. Oby tak dalej. Z wyrazami uznania pacjentka B ...

2015_09_22    Dziękuję za dobrą opiekę wszystkim Lekarzom i pielęgniarkom. Życzę dużo zdrowia i radości. Katarzyna…

2015_09_18    Podziękowanie. Dziękuję całemu personelowi Szpitala Psychiatrycznego za okazanie mi serca, opiekę i wsparcie. Irena …

2015_09_18    Podziękowanie. Dziękuję całemu personelowi za serdeczną i fachową pomoc w tutejszym szpitalu. Magdalena …

2015_09_17    Dziękuję obsłudze i personelowi całego oddziału za opiekę i cierpliwość jaką mnie obdarowano podczas mojego pobytu na oddziale. Serdeczne podziękowania. Danuta …

2015_09_15    Podziękowanie. Dziękuję całemu personelowi za serdeczną i fachową pomoc w tutejszym szpitalu. Władysława …

2015_09_14    Podziękowanie. Serdecznie dziękuję całemu personelowi szpitala psychiatrycznego za miłą opiekę i wsparcie jakiego tam doznałem: SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. Janusz…

2015_09_10    Podziękowanie. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za miłą opiekę, jestem bardzo zadowolony z pobytu w szpitalu, odpoczynek, jedzenie, serdecznie dziękuję. Marcin …

2015_09_09    Dziękujemy za opiekę i wsparcie! - Józio i Kamila z p. 232

2015_08_07    Dziękuję serdecznie za pomoc. Bez waszej pomocy na pewno bym sobie nie poradziła. Dziękuję za miłą i sympatyczną opiekę podczas mojego pobytu, zarówno lekarzom jak i całemu personelowi oddziałowemu. Renata …

2015_07_29    Serdecznie dziękuję za pobyt w szpitalu psychiatrycznym w Lęborku, specjalne podziękowania dla pani doktor prowadzącej Alicji Szewczuk. Po paru tygodniach pobytu znowu wróciła mi energia życia, zdrowie i siły. Serdecznie dziękuję. Bożena…

2015_07_24    Zwracam się z prośbą o utrzymanie oddziału psychiatrycznego w Lęborku. Spełnia on swoje zadania w wysokim standardzie, wykwalifikowana kadra i personel przyjazny dla pacjentów - sprzyja jak najbardziej pacjentom a zwłaszcza przewlekle chorym na tzw. choroby psychiczne gdzie zawsze mają zapewnioną pomoc medyczną. Jestem zadowolona i to bardzo z istnienia takiego oddziału w Lęborku gdzie zawsze znajduję pomoc. Wiesław ...

2015_07_21    Dziękuję bardzo całej obsłudze szpitala specjalistycznego -psychiatrii, lekarzom, pielęgniarkom i rehabilitantom, obsłudze kuchennej za wzorową zrozumiałość mojej chorą osoby. Dziękuję pani doktor Alicji Szewczuk. Jeszcze raz dziękuję, że mogłem w tym wspaniałym ośrodku przebywać. Z poważaniem Jan ... ze Słupska

2015_07_17    Dziękujemy Oddziałowi Neonatologicznemu za pomoc i opiekę nad naszym synkiem. Mamy nadzieję, że będziemy miło wspominani. Dziękuję, Anna …

2015_07_16    Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tutejszym szpitalu. Aż nie chce się wyjeżdżać. Personel bardzo miły i bardzo dobra opieka. Wszystkim bym poleciła ten szpital. Beata …

2015_07_07    Uprzejmie chciałam podziękować za opiekę w tutejszym szpitalu, Oddziale Psychiatrycznym za miłą opiekę. Pani doktor Szreder za bardzo miłe wsparcie i ciepło oraz pielęgniarkom, terapeutom i panu mgr Zielińskiemu także za wsparcie. Bardzo dziękuję. Mariola ...

2015_06_25    Wielkie uznanie za profesjonalizm i serdeczne podejście do pacjenta. Możemy być dumni, że mamy taki personel. Krzysztof …

2015_06_22    Dziękuję za możliwość pobytu w szpitalu. Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej, personelu pomocniczego i pielęgniarek. Szpital jest w bardzo dobrym położeniu, nie trzeba daleko jeździć dlatego przy nawrocie choroby wybiorę szpital psychiatryczny w Lęborku. Maria ...

2015_06_21    Jestem tu po raz kolejny i jak zawsze spotykam się z fachową pomocą i miłą, sympatyczną obsługą personelu. Dziękuję za dobre słowa otuchy i udzieloną pomoc. Ireneusz …

2015_06_15     Serdeczne podziękowanie za miłą obsługę dla całego SORu. Leon …

2015_06_15    Bardzo serdecznie dziękuję za miłą, uprzejmą obsługę, potraktowanie mnie z pełną fachowością. Jestem mile zaskoczona taką obsługą petenta-pacjenta na oddziale SOR. Bożena….

2015_06_15    W dniu 15 czerwca znalazłam się w tutejszym szpitalu na oddziale SOR. Składam serdeczne podziękowanie za wzorową opiekę podczas pobytu panu Lekarzowi oraz Pielęgniarkom. Bardzo wdzięczna pacjentka. Irena …

2015_06_12    Dziękujemy za miłą obsługę dla całego SORu. Janina …

2015_06_12    Miłe podziękowanie za miłą i troskliwą opiekę dla całego SORu. Halina …

2015_06_03    Ogromnie dziękuję za bardzo miłą i profesjonalną obsługę jaką otrzymałem na SOR w Lęborku. U …

2015_06_01    Dziękuję za szybką i sprawną pomoc w Ambulatorium Chirurgicznym dla całego SOR. Alicja…

2015_05_12    Pozdrawiam Lęborski SOR. Bardzo miła, profesjonalna obsługa. Podziękowania dla Pani doktor Greczyło oraz wszystkich pielęgniarek SOR. Wdzięczna pacjentka.