Utworzono: 06-12-2022
Mikołaj z wizytą w szpitalu

Dziś, z okazji Dnia Świętego Mikołaja, Szpital w Lęborku odwiedziła Pani Alicja Zajączkowska - Starosta Lęborski oraz Pan Edmund Głombiewski – Wicestarosta. Wraz z Dyrekcją Szpitala oraz Mikołajem, który dołączył do grupy wchodząc do szpitala przez komin, przekazali upominki Dzieciom, które z powodu stanu zdrowia spędzają Mikołajki na Oddziale Pediatrycznym i Neonatologicznym.

Wszystkie dzieci otrzymały od Mikołaja drobne upominki, takie jak kolorowanki, zabawki i przytulanki, aby dzięki nim, pomimo konieczności pobytu w szpitalu, choć trochę mogły poczuć atmosferę tego radosnego Święta. Mamy nadzieję, że dzięki wizycie Mikołaja szpital będzie im się kojarzył z tym sympatycznym brodaczem, a nie z chorobą i tęsknotą za domem. Małym Pacjentom życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że będą mogli szybko wrócić do domów i swoich bliskich.