Utworzono: 04-01-2023
Pomoc od Kibiców Pogoni Lębork i grupy hCz'03

W środę 21 grudnia SPS ZOZ odwiedzili Kibice Pogoni Lębork oraz grupa hCz’03, którzy wśród swoich członków zorganizowali zbiórkę pieniężną na zakup darów dla Oddziału Neonatologicznego i Pediatrycznego.

Z zebranych środków udało się kupić świąteczne prezenty, z których będą korzystać Najmłodsi Pacjenci szpitala. Wśród przekazanych darów znalazła się waga medyczna dla noworodków, która usprawni pracę personelu medycznego, krzesełka do karmienia, dzięki którym dzieci będą mogły wygodnie siedzieć podczas posiłku, a także książki, kolorowanki i gry planszowe, z których będą mogli korzystać Mali Pacjenci podczas pobytu na Oddziale Pediatrycznym. Dużą radość sprawiła też podarowana choinka, która pozwoli poczuć prawdziwą atmosferę świąt Dzieciom, które z powodu stanu zdrowia spędzają ten okołoświąteczny czas w szpitalu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce zorganizowanej przez Kibiców Pogoni Lębork oraz grupie hCz’03. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa pomoc!