Serenadowe Kąciki Zabaw - zagłosuj na SPS ZOZ
Utworzono: 29-11-2023

Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek z Radzynia od 2018 roku realizuje projekt społeczny tworzenia miejsc zabaw w szpitalach i przychodniach zdrowia w całej Polsce. Do tegorocznej edycji konkursu został zgłoszony także SPS ZOZ w Lęborku i dzięki zebranym do tej pory głosom został zakwalifikowany do kolejnego etapu rywalizacji.

Do drugiego etapu wybranych zostało 20 szpitali, spośród których 5, które w ciągu

2-tygodniowego głosowania zdobędą największą liczbę głosów, otrzyma kącik zabaw dla dzieci. Głosowanie odbywać się będzie poprzez stronę internetową www.serenadadladzieci.pl od 1 do 17 grudnia i będzie bezpłatne. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę, odnaleźć SPS ZOZ w Lęborku i kliknąć w serduszko. Można oddać jeden głos dziennie przez cały okres trwania głosowania.

Serenadowe kąciki zabaw tworzy duża interaktywna zabawka, która zawiera cztery gry edukacyjne, które znakomicie rozwijają koordynację ruchową i koncentrację dzieci oraz pobudzają ich wyobraźnię. Dodatkowo każdy kącik wyposażony jest w dziecięce mebelki – stół, krzesła oraz regał pełen zabawek, układanek, klocków i kolorowanek.

Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów na SPS ZOZ w Lęborku. Dzięki Państwa zaangażowaniu nasi Najmłodsi Pacjenci mają szansę otrzymać kącik zabaw, który pozwoli im oddać się beztroskiej zabawie podczas pobytu na Oddziale Pediatrycznym.