XXXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Utworzono: 07-01-2024

Szanowni Państwo, Drodzy Współpracownicy!

Dzięki hojności wszystkich osób uczestniczących w dorocznym graniu na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy SPS ZOZ w Lęborku regularnie od 1995 roku otrzymuje sprzęt medyczny oraz wyposażenie sal chorych w Oddziałach: Pediatrycznym, Neonatologicznym i Geriatrycznym oraz Laboratorium Mikrobiologicznym. W ciągu ostatnich kilku lat szpital otrzymał m.in. aparat do identyfikacji metodą spektometrii masowej, inkubatory, kardiomonitory, łóżka szpitalne, pompy infuzyjne, pulsoksymetry, urządzenia do badania słuchu, czy urządzenia do wspomagania oddychania u noworodków. Nieoceniona była dla nas również pomoc Orkiestry polegająca na wielokrotnym dostarczaniu środków ochrony osobistej w okresie pandemii.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Fundacji za systematycznie przekazywane wsparcie. Pracownicy SPS ZOZ od wielu lat aktywnie angażują się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także w tym roku Zakład przyłączył się do akcji, którą można wesprzeć wrzucając datek do fundacyjnej skarbonki ustawionej w Sekretariacie Dyrekcji.

Zachęcam wszystkich Pracowników do przyłączenia się do wspólnej zbiórki. Osoby, które chciałyby zasilić szpitalną skarbonkę datkiem na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszam do Sekretariatu Dyrekcji. Skarbonka będzie udostępniona do czwartku 25 stycznia 2024 r., po czym w dniu XXXII  Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie przekazana do Sztabu WOŚP w Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku, gdzie zasili ogólnopolską zbiórkę. Wpłat można dokonywać także elektronicznie na szpitalną eSkarbonkę pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/linijokujy.

Marta Frankowska
Dyrektor SPS ZOZ w Lęborku