Utworzono: 14-01-2022
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dzięki hojności Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy SPS ZOZ w Lęborku w latach 1995-2021 wzbogacił się o sprzęt medyczny oraz wyposażenie sal chorych szpitala służące obecnie pacjentom Oddziału Pediatrycznego, Oddziału Neonatologicznego oraz Oddziału Geriatrycznego. Nieoceniona była dla nas również pomoc Orkiestry polegająca na wielokrotnym dostarczaniu środków ochrony osobistej w okresie pandemii.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Fundacji za systematycznie przekazywane wsparcie. Pracownicy SPS ZOZ od wielu lat aktywnie angażują się zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także w tym roku zakład przyłączył się do akcji, którą można wesprzeć wrzucając datek do skarbonki ustawionej w Sekretariacie Dyrekcji lub dokonując wpłaty do eSkarbonki znajdującej się pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/t32t96.

Zachęcam wszystkich Państwa do przyłączenia się do wspólnej zbiórki. Osoby, które chciałyby zasilić naszą szpitalną skarbonkę datkiem dla Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapraszam do Sekretariatu. Skarbonka będzie stała w nim do czwartku 27 stycznia, po czym w dniu Finału wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie przekazana do Sztabu WOŚP i zasili ogólnopolską zbiórkę. Wpłat na eSkarbonkę można natomiast dokonywać do dnia 1 lutego 2022 r. do północy.