Farm Frites znowu pomaga
Utworzono: 28-05-2021

Pomoc podmiotów zewnętrznych jest dla SPS ZOZ niesamowicie ważnym i bardzo przez nas docenianym wsparciem. Tym razem taka pomoc, już po raz kolejny, została udzielona nam przez firmę Farm Frites. Dzięki życzliwości naszego partnera, Poradnia Medycyny Pracy wzbogaciła się o bardzo pożądaną szafę kartoteczną, służącą do bezpiecznego przechowywania dokumentacji medycznej pacjentów Poradni.

Firma Farm Frites już niejednokrotnie wsparła SPS ZOZ dając wyraz chęci pomocy, a co za tym idzie – poprawy bezpieczeństwa, komfortu i jakości udzielanych świadczeń. Efektem współpracy jest m.in. remont łazienek i toalet dla dzieci na Oddziale Pediatrycznym, a także zakup elektrokardiografu dla Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Dyrekcja Szpitala, a przede wszystkim załoga Poradni Medycyny Pracy, są bardzo wdzięczni za nieocenioną pomocą firmy Farm Frites.

DZIĘKUJĘMY!