Szkoła Rodzenia
Szkoła Rodzenia
Szkoła Rodzenia

BĘDZIEMY RODZICAMI I CO DALEJ?

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Jest to czas kiedy, każda z przyszłych MAM przygotowuje się mentalnie oraz fizycznie do powitania na świecie swojego dziecka. Jest to zupełnie naturalne, że wraz ze zbliżającym się terminem porodu pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości dotyczących porodu oraz konieczności odpowiedniego zaopiekowania się małym człowiekiem.

Prawidłowe oraz jak najpełniejsze przygotowanie się do porodu, pozwoli Wam tj. Rodzicom i Dziecku w możliwie najmniej uciążliwy i bezpieczny sposób przejść przez ten proces. Jest to o tyle ważne, że od tego momentu będziecie zawsze razem, a wiedza i umiejętności, jakie zdobędzie wcześniej mama, będą odpowiedzialne za komfort i bezpieczeństwo życia dziecka oraz spokój i osobistą satysfakcję mamy.

Z myślą o przyszłych rodzicach przygotowaliśmy cykl 12 spotkań, podczas których w sposób wyczerpujący zaprezentowane i omówione zostaną wszystkie kluczowe zagadnienia związane z ciążą, porodem oraz opieką nad nowonarodzonym dzieckiem.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY

Telefonicznie w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach od 10:00 do 13:00 pod numerem telefonu 59 8635 799 lub osobiście w Poradni Ginekologiczno-Położniczej KOC - budynek Poradni Specjalistycznych.

Kliknij TUTAJ, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej Szkoły Rodzenia (ulotka informacyjna).


Serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców do udziału w zajęciach!


Środki finansowe na realizację zadań Szkoły Rodzenia pochodzą z budżetu Powiatu Lęborskiego.